To make a Hot Lunch or Snack Payment, click on the following link:  Payment Center:

Student meals cost $3.00 each

Snack is $50/year or $25/half year (due Jan. 15th)

This is optional and is only for 1 – 8 grade.  Kindergarten received milk through the Minnesota Food and Nutrition Service.

Preschool snack is set up by the Preschool teacher. 

Offered is:  2%, 1% or skim milk OR Apple or Orange 100% Juice

Adult meals cost $3.85 each